رفع مشکل خطای از پیش نصب شده و نصب نرم افزار کورل ایکس ۸

کورل 8

آیا شما هم تا به حال با مشکل نصب نرم افزار کورل نسخه X8 مواجه شده اید؟ خطایی که در آن به شما خبر از نصب بودن این نرم افزار میدهد! در حالی که هیچ یک از محصولات سرویس کورل X8 بر روی دستگاه شما نصب نیست.

برای خیلی از کاربران از جمله خود بنده این اتفاق افتاده که موقع نصب این نسخه از نرم افزار کورل ( Corel ) با خطای ” این نرم افزار قبلا نصب شده است. ” مواجه شده ایم.

با کمی دقت در روند نصب این نرم افزار دریافتم که، درست هنگامی که نرم افزار مشغول بررسی پرونده های مربوط به Microsoft Visual C++ 2015 Redistutable  است؛ این اتفاق رخ میدهد و نرم افزار یکباره با یک خطای عجیب از پیشرفت روند نصب جلوگیری میکند.

راه حل بسیار بسیار ساده تر از چیزی است که شما فکرش را میکنید، کافیست پیش از نصب این نرم افزار، با جستجو در بخش Control Panel سیستم عامل خود، از نصب نبودن پکیج Microsoft Visual C++ 2015 Redistutable مطمئن شوید و چنانچه نصب بود، اقدام به حذف نمودن آن نمایید.

 

 

در مواردی که دوباره با چنین خطایی مواجه میشوید، روند نصب را بررسی نمایید و هرجایی که این روند به چالش کشیده شد و یا با یک خطا از ادامه ی آن جلوگیری شد، با حذف و یا تغییر آن، مجددا اقدام به نصب نرم افزار نمایید.

 

آدرس کوتاه شده: https://miladzandi.ir/fuhO5

دیدگاه بگذارید

11 دیدگاه ها روشن "رفع مشکل خطای از پیش نصب شده و نصب نرم افزار کورل ایکس ۸"

avatar
  Subscribe  
آگاهم کن از
محمرضا
مهمان

عالی بود مشکلم براحتی حل شد!! بسیار ممنونم

mohammad
مهمان

سلام
برای من هنوز ارور میده و میگه نسخه دیگه ای نصب هستش. پکیج Microsoft Visual C++ 2015 نصب نیست.

بهمن
مهمان

یعنی واقعا دستت درد نکنه..چقدر عالی توضیح دادی واقعا ممنونم از شما.

میثم
مهمان

آقای زندی عزیز
من دو روز کامله درگیر این موضوعم. روح و روانم دیگه ریخته بهم. مطلب شما رو دیدم و اینم تست کردم و نشد. قبل از آشنایی با شما هم کل مجموعه رانتایم ها رو از ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ حذف کردم و بازم نشد. باز اررور میده که ورژن قبلی کورل نصبه که اینطور نیست. به نظرتون باید چه کنم؟ چطور باید مراحل نصب رو رصد کنم تا بهتون بگم اشکال از کجا بوجود میاد؟

میثم
مهمان

سلام مجدد
من با یه برنامه تونستم مراحل رو دنبال کنم و آخرین خط از گزارش مراحل نصب این بود:
Process Killed C:\Windows\SysWOW64\msiexec.exe