با نرم افزار Grammarly دیگر غلط املایی نخواهید داشت

grammarly

نرم افزار Grammarly چیست؟

پیش از نرم افزار Grammarly حتما همه ی شما هنگام تایپ به زبان انگلیسی برای پر کردن بخش های مختلف وب سایت های انگلیسی دغدغه ی اشتباه نوشتاری دارید و یا وقتی که با یک انگلیسی زبان صحبت میکنید از اینکه کلمات را اشتباه نوشته باشید بسیار شرمنده خواهید شد؛ من که خیلی از این اشتباهات وحشت دارم! اگرچه یادگیری زبان انگلیسی امر بسیار مهم در جامعه ی مدرن امروزی است و بدون آن تقریبا مشکلات ما دو چندان میشود، اما همیشه و ضعف و نقص در توانایی هایی که به دست آورده ایم وجود دارد. این موضوع خیلی مهم است که در مقاله، گفتگو ی متنی و صفحات شخصی ما اشتباهات نوشتاری زبانی و دستوری وجود نداشته باشد تا وجه ی ما در نگاه دیگران خدشه دارد نشود؛ برای رفع این دغدغه یک شرکت بسیار خلاق و دقیق دست به تولید یک نرم افزار هوشمند برای بررسی دستور زبان و کلمات نوشته های ما زده است.

این نرم افزار با پرسیدن اطلاعات شما، میزان هوشمندی خود را بر اساس نیاز شما تنظیم میکند تا حسیاست آن به آنچه شما مینویسید کافی باشد.

grammarly

چه امکاناتی دارد؟

نرم افزار Grammarly امکاناتی از قبیل سرویس هوشمند فهم اشتباه های نوشتاری، سیستم هوشمند فهم اشتباه های دستوری و سیستم هوشمند ذخیره و پردازش مجدد کلمات خاص وارد شده توسط شما دارد.

همچنین این نرم افزار شما به صورت غیر مستقیم شما را در یادگیری زبان نیز کمک خواهد کرد، چون با این روش امکان خطای مجدد برای واژه هایی که اصلاح شده اند کاهش خواهد یافت و شما نویسنده ی بهتری خواهید بود.

این نرم افزار برای بررسی های دقیق در میان انگلیسی زبان های نیز استفاده میشود تا میزان اشتباهات رایج دستوری و نوشتاری آن ها در حین نوشتن گزارش یک خبر، مقاله و … کاهش پیدا کند.

grammarly

چگونه کار میکند؟

Grammarly به عنوان یک ابزار برای ویراست مقاله های شما، دارای یک نسخه قابل نصب بر روی مرورگر های Microsoft Edge, Google Chrome  و Mozila Firefox در کنار نسخه ی قابل نصب بر روی ویندوز دسکتاپ و افزونه ی مخصوص Microsoft Office برای نرم افزار های Microsoft Word ، Microsoft PowerPoint ، Microsoft Publisher ، Microsoft Excel میباشد.

آدرس کوتاه شده: https://miladzandi.ir/VlsPm

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
آگاهم کن از