یک فضای ابری برای جا به جایی فایل های تمام سرویس ها و فضا های ابری شما

فضای ابری

حتما برای شما هم پیش آمده که نیازمند جا به جایی یک یا چند پرونده سنگین بین دو فضای ابری شده باشید؛ یا حتی شاید نیاز داشته باشید تا به منظور تعویض کامل سرویس ابری تان، تمام پرونده ها را به یک فضای ابر دیگر منتقل کنید. در چنین شرایطی شما با یک مشکل بزرگ رو به رو خواهید شد و آن چیزی نیست جز حجم بالای اطلاعاتی که یکبار میبایست بارگیری و بعد بارگذاری شوند! این یک پردازش سخت، زمان بر و در برخی موارد پر هزینه است.

در این بین برخی سرویس های ابری، خدمات مختلفی از قبیل بارگیری سرویس از یک سرور به جای بارگیری و بارگذاری توسط شما را ارائه میدهند، اما و سایتی نو ظهور ( به زعم بنده ) به نام MultCloud سرویس قابل توجه، نوین و کارآمدی ارائه میدهد که در ادامه با هم آن را بررسی خواهیم نمود.

 

فضای ابری
امکان اتصال به تمام سرویس های رایج

MultCloud دارای یک سرویس طراحی شده بر پایه ی jsp میباشد که متشکل از یک سرور قدرتمند برای جا به جایی ( بارگیری و بارگذاری ) داده ها در کنار امکان اتصال یکباره به تمام سرویس های ابری، حتی هاست و پایگاه داده ی شخصی شما را نیز دارا میباشد. در این میان تنها چیزی که لازم است ورود به حساب کاربری خود در فضا های مذکور و بعد مشاهده ی اطلاعات آنها همزمان با یکدیگر است.

 

MultCloud با سرعتی مناسب و تنها با استفاده از Drag & Drop ، پرونده های مختلف را در بین فضا های ابری ثبت شده توسط شما، پرونده های شما را بین آنها جا به جا می نماید. این سرویس که به عنوان یک فضای ابری اجرا شده در کشور چین، پردازش بخش حمل و نقل فضای ابری شما را تا حدود زیادی سهولت میبخشد؛ تنها به لحاظ مجموع ترافیک حمل و نقل تا سقف ۲ ترابایت، اقدام به محدود کردن سرویس خود برای درآمد زایی نموده است.

فضای ابری
امکان انتقال پرونده ها از روی هاست و پایگاه داده
فضای ابری
لیست سرویس های پشتیبانی شده
فضای ابری
سقف ترافیک انتقال حساب تا حجم ۲ ترابایت

 

آدرس کوتاه شده: https://miladzandi.ir/EtPl7

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
آگاهم کن از