کار های ناتموم من و معاون علمی رئیس جمهور در اکوسیستم نوآوری

من یه کارآفرین خسته ی اکوسیستم نوآوری امروز اولین پست بلاگمو در حالی دارم مینویسم که از جلسه جذب سرمایه با گروه پارتیان خیلی راضی خارج شدم و امیدوارم به شدت که بتونم اوکی نهایی و فاند مورد نظرمو ازشون بگیرم. چون دیگه به بن بست رسیدم و قراره اگر نشد تمرکزم روی روتیک رو خیلی خیلی کمش کنم تا جایی که کلا اگر دیدم نتیجه ای نداره بذارمش کنار و برم سر یه کار کارمندی؛ تا کی دوباره این مغز مریض منو برگردونه به نوآوری و خلاقیت و تلاش برای اهداف و آرزو های باور نکردنی!

صبحت نوآوری شد و براتون بگم امروز کارزاری رو دیدم که هدفش تلاش برای ابقای دکتر ستاری در سمت فعلیش و ادامه دار بودن تلاش ها و برنامه هاش بود. خیلی ناراحت شدم و وقتی رای دادم، حتی یه مبلغی هم به کارزار کمک کردم تا محتوا رو بیشتر منتشرش کنن.

همینطوری که توی لینکداین میچرخیدم یکی از اعضای اکوسیستم رو دیدم که ویدئوی بالا رو پخش کرده بود در حالی که عنوان کرده بود که جایی پخش نشده و اینم با اجازه از تهیه کننده اش داره منتشر میکنه. برگشتم سروقت اون کارزار و دیدم که بله! کل اکوسیستم نوآوری ایران رفتن اونجا و رای دادن. اصلا کرک و پرم ریخت و فهمیدم که با یه فاجعه خیلی بزرگ طرفیم! ظاهرا و با این کارزاری که راه افتاده باید فاتحه کل اکوسیستم نوآوری رو خوند و رفت. من این پست رو در تاریخی که میبینید نوشتم، در یکم تیرماه سال یک هزار و چهارصد و یک خورشیدی! نمیدونم وقتی این پست رو میخونید من الان کجا دنیام و اصلا تو این دنیا هستم یا نیستم. اما میخوام اینو بهتون بگم با حال الانم، بزرگترین چیزی که دیگه توی این کشور نباشم و واقعا رها کنم برم جایی که قدرمو بدونن، عدم حضور وزنه ای به بزرگی سورنا ستاری در اکوسیستم نوآوری ایران هست.